| barosanu26 a întrebat:

Salutare.
Doresc sa scot o fata la un date in centrul vechi in Bucuresti in timpul saptamanii.
Credeti ca nu o sa fie nicio terasa deschisa? Adica nu vreau sa fiu doar eu cu ea acolo si terasele sa fie inchise si sa nu avem cum sa stam undeva. Si nici pustiu sa nu fie.

4 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Recomand DRISTOR kebab. shuki shuki shukran

| dullcat a răspuns:

Buna.Eu iti recomand sa o duci la Ceainaria Infinitea daca vrei sa o cuceresti.

https://www.facebook.com/ceainaria.infinitea

| J0B0MAT a răspuns:

Cum să nu fie terasele deschise? Sunt mereu și au și clienți.Probabil mai puțini pe săptămână, dar nu veți fi singuri.Și chiar de ați fi, e plăcut într-o atmosferă mai intimă.

| FindMyName a răspuns:

Ce mai conteaza daca sunteti singuri sau nu?
Si cum sa nu fie in timpul saptamanii deschis? Normal ca e.