| anonim_4396 a întrebat:

NIste idei de a castiga bani pe net? Gen creare aplicatii android sau orice altceva, faci ceva si castigi daca tot ai net peste tot trebuie sa poti profita de el cumva.

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Engleza de la foarte bine in sus, ia si scrie.winking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci pentru banii aia?

| johnnny123 a răspuns:

Da, dezvoltarea de aplicatii de android este o idee buna pentru a face bani.

Si acum intrebarea: Stii sa creezi aplicatii de android?

| EneCristian a răspuns:

Ai 3 metode de a face bani care sa si merite Twitch adica sa faci gaming daca prinzi la public si ai jocuri bune idei bune si esti dispus sa investesti vei scoate ceva bani. Apoi sunt crearea de aplicatii android ( aici gasesti la guide-uri pe net) si crearea de jocuri( mai greu dar si din asta poti scoate bani insa nu instant ci pe viitor) si a treia optiune sa editezi in photoshop foarte bine si sa te ocupi de animatii.