| FlorinMysterio a întrebat:

Salutare, stie cineva unde gasesc un program numit zc dream photo, sau ceva de genu, eu am gasit dar nu e ceea ce vreau, era unul care se poate baga doua poze una langa alta, si poti face poza invizibila, cand intri in program ca wallpaper Iti arata ca o cascada, mi-am si facut o poza asa, dar acum nu mai gasesc. mersi mult! astept raspuns.

2 răspunsuri:
| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Photoscape zic eu.

| FlorinMysterio explică:

Se numeste zc dream photo, dar eu vreau versiunea asta, sunt mai multe, si sa nu ma apuc sa le descarc pe toate, este o versiune mai veche din cate stiu eu, deci dupa ce instalezi si inntri in prgogram ati da ca wallpaper de fundal o cascada, si acolo poti pune poza ta, cine stie...