| Remus12 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul tau te rog frumos mi-ai putea da si mie niste exemple de nume de channel pentru youtube misto? cum e ihatepink sau bobospider? nu-mi vine niciunul te rog frumos! Cel mai rapid si bun raspuns primeste funda

15 răspunsuri:
| SarahParker a răspuns:

Vloogarulviitorului
visecolorate
verdenfata- sa ai chef de viata
voceata
raritate
mairaucatine
romsivin
viataderoman
pahardeviata
pahardevin
evadeazaaici
miroasebine
pornestedinloc
canaldevedete
sanuuiti
gusturibune

sper ca iti plac.
Funda?

| Remus12 explică (pentru SarahParker):

Nu vlogger! eu fac video cu minecraft si ocazional alte jocuri...de specialitate gaming

| SarahParker a răspuns (pentru Remus12):

Ok, ma mai gandesc atunci

| puscasdan a răspuns (pentru Remus12):

Daca zici ca faci pentru jocuri si chestii. Games4Future, AGamer, JustPureGame, GoForGame, MineCraftRemus, RemusGamesReview, Remus4Game

| Remus12 explică (pentru puscasdan):

Bai sa stii ac imi place verific numele cu prieteni si poate iti dau funda tie! astea mi-a placut! preferat pentru mine sunt ultimele douabig grinbig grindar vezi incearca sa pui alt nume in loc de remus si nu minecraft

mi-au placut mult numele mersi! maine da-mi rezultatele cu ...GamesReview si Remus4Game nu stiu pune alt nume in loc de remus dar sa fie de gaming sau ceva de genu dar sa nu fie minecraft!

Inca un lucru daca mai faci ai funda! si astept si de la luizza

| Remus12 explică (pentru puscasdan):

Si mai sunt exceptii...te rog gandeste-te nu doar la nume cu Gaming... uite cum is copiicopaci sau ihatepink sau bobospider..stii? ceva nume de genu asta nu neaparat de mc si de gaming ceva asa ca un nume dar sa fie misto! te rog! care imi place cel mai mult dau funda

| puscasdan a răspuns (pentru Remus12):

IKillEveryone, In4Kill, BornToBeTheBest ( cred ca e prea lung ), IKillChuck, I'mChuckNoris, DauDeRup, Adrenaline4You, BabyWithAtitude, HotLikeDevil, Daca vrei si altceva in afara de gaming si pentru gaming :

BlackGamer, FantasticGamesReview, Reviw4You sau GamesReview4You, GreenSpiderReview, BestGamesReview (BGR), MostWantedReview ( nu ma refer la joc. Ma refer cel mai cautat review ), ReviewWithR (R de la remustongue), Review4Games. Sper ca am ajutat. Ma ajutat mult si comul tau la nume.

| Remus12 explică (pentru puscasdan):

BGR misto si blackgamer mersi! ai funda

| Remus12 explică (pentru puscasdan):

Daca ai mai putea nume asa mai trasnite si fara gaming.dar incearca sa faci o lista mai lunga terog!

| puscasdan a răspuns:

BeauDeSting, SuntNou, EuSiRestul, GigiUltra, HapCiu,

| Remus12 explică (pentru puscasdan):

Ms sunt destul de bune dar mai astept cateva de la tine sau de la altcineva

| MarcyaEnjoy a răspuns:

IRemusGamer,RemulusYTChannel,RemySiAmicii...

| Raul_Leoo_1993 a răspuns:

RemusProHD