| Qi_Andrei_1993 a întrebat:

Am o Problema cand Vreu sa ma uit la Youtobe Nu mi se incarca videoclipu-l, Si mi se blochiaza. Merge netu 2 min apoi 10 min nu. Pe Minecraft Cand Dau Play I-mi arata Minecraft si nu Se incarca.

3 răspunsuri:
| AnimatedSignature a răspuns:

Reformuleaza intreabarea.
Pe ce nu iti merge?
Pe Pc, laptop tableta?

| ValiHunT a răspuns:

Optiunea 1 ca sa mearga youtoube:intra in istoricul de la browser(google chrome, opera, etc.)si dai pe stergere istoric sau clear browsing data.
Optiunea 2 pentru winXp:intra in start-all programs-accsesories-system tools-disk clean up si dai click pe disk C si astepti pana gaseste file nefolositoare iar apoi finish.Dua astea o sa-ti mearga Youtoube.