| Saratzzelu a întrebat:

Salutare, TPU! De curand am avut o problema: Mi-am luat un CD cu un joc (Dunes of War), am bagat CD-ul in pc si nu mi-a aparut nimic, doar desktopul. De plictiseala m-am pus pe cs, si Sa vezi! Imi mergea foarte greu cu 5-10 fps! Si mie Normal imi mergea cu 20-30! straight face Nu stiu ce are, am si Minecraft-ul si al fel cu lag... fps mic... straight face Ma puteti ajuta va rog? Aveam Counter-Strike 1.6 eXtream v1.1 Si acum mi-am luat ala simpul 1.6 Dar la fel merge. straight face Rog Seriozitate! Funda big grin

4 răspunsuri:
| bogdan133 a răspuns:

Exista 2 posibilitati : 1 ar fi netul, probabil a mers mai greu, sau windowsul probabil s-au adunat mai multi virusi ce fac calculatorul mai lent.

| taken a răspuns:

Da un restart la PC.

| Niiiicu a răspuns:

Incearca cu setarile aste: rate 2500 fps
_max 101 cl_updarate 101 cl_cmdrate 101 ex_interp 0.01. daca si cu astea tot ai lag, sch cs/windowsul

| Saratzzelu explică:

A da am uitat sa mentionez: La grafica/resolutie am Software cu 800x600 Si cum ii ecranu patra asa mediu. Screenu de la cs ii ceva mai micut adica ii o dunga de vreo 2-4 cm carei neagra asa micsorat.