| GhostSura a întrebat:

Deci acum 2-3 zile mi-am tăiat parul razat în parți stânga și dreapta și am lăsat doar partea din mijloc, dar eu am parul moale ca o pisicalaughing) și nu-mi sta bine creasta.
Cum spuneți sa îmi pun parul? dar sa fie ceva frumos, dacă e dați-mi o poza și explicați-mi cum se face. happy
Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| Альбертс_Соре_2000 a răspuns:

Incearca sa o fixezi cu mult fixativ xD

| GhostSura explică (pentru Альбертс_Соре_2000):

Si o sa devina mai tare părul? și nu o sa fie asa de moale?

| Альбертс_Соре_2000 a răspuns (pentru GhostSura):

Cam asa vine. O sa fie si mai solid si o sa se si fixeze.

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Asa patesti daca te uiti cu prea mult simt de raspundere la Vikingii!
Creasta aia face pe ORICINE sa arate ca un cocalar! Sa fie clar! Traim in anul 2014, nu in 768.
Lasa-ti parul sa creasca si fa-ti o tunsoare DECENTA!

| Latinmoon a răspuns:

Mai bine mergi la un frizer.