| ExXxTxAxSxYx a întrebat:

Ma cam plictisesc in fata calculaorului, as vrea niste recomandari de la voi despre ce as putea sa joc etc.Multumesc,dau funda.

9 răspunsuri:
| Tarabostes a răspuns:

Cel mai tare joc: afara 3d
Cauta pe youtube sector7 afara 3d sa vezi ce misto e!

| wolder a răspuns:

Candy crash
flapy bird
outlast

vezi un film mai bine sau un serial

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viata nu se traieste numai pe un ecran. Iesi afara, joaca-te cu prietenii pentru ca e vacanta, fa colaje daca totusi te plictisesti si le printezi. In curand va veni scoala. Poti face foarte multe chestii. Viata nu e traita pe CALCULATOR.

| piratuu a răspuns:

Joaca-te Sims, Candy Crush sau CS.

| sofstatics a răspuns:

.
poţi să te joci Blade and Soul, WOW, Transformice, Tera, depinde de preferinţe.
sau ţi-aş mai recomanda să socializezi pe chat 3D, IMVU, sau alte chat-uri.
te poţi uita la un film, serial sau anime.
poţi să desenezi pe calculator sau foaie.
sper că ţi-am dat câteva idei.
baftă.

| AlinG5 a răspuns:

Sunt foarte multe jocuri pe care le poti juca in retea cu prietenii gen : League of Legends, Counter Strike, Gta 4, Gta 5 si multe altele. Sunt multe site-uri care iti recomanda jocuri foarte bune poti cauta cu usurinta pe google. Dar daca PC-ul nu iti indeplineste toate conditiile pentru aceste jocuri poti intra pe facebook, sunt jocuri foarte frumoase.

| allynaalllyna a răspuns:

Family farm
spore
candy crush
criminal case

| Mateiciuc_Josh_1998 a răspuns:

Fifa nfs, league of legend sau alt joc, funda

| MissAnnaBella a răspuns:

-Minecarft
-The Sims Freeplay
-Orice joc de pe:Miniclip, Friv, Clopotel.ro
-Candy Crush Saga
-Temple Run (1 & 2)
-Pou
-OurWorld
-Animal Jam
-WoozWorld
-Fantage
-GTA
-IMVU
-VCruise
-Graal Online Era +
-etc.
Funda?!