| DrakoGGaming a întrebat:

Salutare tuturor! Am si eu o intrebare, detin un canal de youtube de gaming https://www.youtube.com/user/DrakoEpanarama si fac abonati destul de greu.Cum/unde imi pot face si eu publicitate sa atrag mai multi abonati? va rog sa nu imi dai site-uri care imi baga subscriberi de se aboneaza la canal pentru un motiv si nu urmaresc continutul postat de mine.Aruncati si voi o privire si daca va place, un like + subscribe m-ar ajuta.Multumesc anticipat Drako GGaming

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Abonat: Lorinczi Thomas.
Poti sa rogi diferiti YouTuberi mai cunoscuti sa iti faca reclama: Mikey Has, Tequila, Selly, etc.

| Danzell a răspuns:

Pentru ca nu ai continut interesant.
Cauta si joaca jocuri noi.
si incepe sa faci in engleza. ai un target mult mai larg decat in RO.
trebuie sa vorbesti ceva mai colorat ca sa zic asa. adica nu mai fi monoton in voce. e somnifer instant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roaga un Youtuber mai popular sa te ajute.Dar nu in comentari pe Youtube, ci pe Facebookul lor.