| anonim_4396 a întrebat:

Saut! Imi puteti da un ID de team viewer 7 ca sa intru in computerul vostru doar un minut? va rog... dau funda, funda, funda+vot!

9 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Vrei sa ne bulesti pc-ul sau ce? laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Geo17 a răspuns:

Imi poti da voie sa iti tau capul? funda, funda, funda + vot!

| M4nu3l a răspuns:

Ok am team viewer
Your ID : 450 395 234
Pasword : 2730
FUNDA ACUM PE MOMENT

| rutanklan a răspuns (pentru M4nu3l):

C8ile ai minte?

| M4nu3l a răspuns (pentru rutanklan):

Acum am dat pe Team Viewer fiindca numerele si ID-urile se schimba

| Magnifico a răspuns (pentru rutanklan):

Nu cred ca are ce sa pateasca. Tu vezi ce face el in PC la tine si daca vrei ii inchizi sa nu mai poata umbla.Nu va putea sa se reconecteze deoarece parola se schimba dupa inchiderea programului (id-ul ramane acelasi).

| rutanklan a răspuns (pentru Magnifico):

Poate are un script sa isi puna parola proprie cand se conecteaza. Anyway e mai bine sa nu! faci asta.

| Magnifico a răspuns (pentru rutanklan):

Posibil. Dar poate sa fi auzit si el de programul acesta si sa ii fi intrat cineva lui in PC si sa vrea si el sa vada cum este.Majoritatea asta doresc.