| anonim_4396 a întrebat:

Se apropie cu pasi grabiti"ziua pacalelilor"1 aprilie! Care din voi ati fost pacaliti sau"ati reusit"sa pacaliti in aceasta zi(ma refer la anii trecuti)? Si de ce aceasta zi a fost"aleasa"ca zi a farselor?

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Primavara, caldura.perfect pentru o pacalelala buna :). Farse nu am facut, dar mi-au fost facute multe si vreau anul asta sa imi iau revansa :D. Farsele pe care vreau sa le fac prietenilor cate tin la gluma sunt cele de aici: http://www.prieteni.ro/......0-387.html :D.Am si un coleg care isi aniverseaza ziua pe 1 aprilie, o sa avem si party la scoala;)). Oricum, pentru ambele am pregatit arsenalul :).

3 răspunsuri:
| katty_6203 a răspuns:

Nu m-a pacalit nimenibig grin Sunt smechera si ma prind rapid cand cineva vrea sa-mi faca o farsahee hee

| carmmenn a răspuns:

Acum 2 ani eu impreuna cu colegii mei le-am facut farse tuturor profesoarelor.Sau cel putin am incercat, ca la cateva a esuatbig grin
Tin minte ca a adus un coleg o chestie care semana cu sangele.
Am luat o colega drept victima, si am spus ca i-a dat un coleg-care e mai idiot-cu scaunul in cap.Si am pus-o chiar in fata clasei.Statea pe jos si cu mainile in cap, iar noi toti in jurul ei.
A intrat profa in clasa si a vazut. A facut o fata gen"WTF? ce s-a intamplat aici?" si i-am explicat noi care a fost situatia, apoi a fugit repede la Domnul Director cred, adica mai precis in cancelarie ca sa sune la ambulanta.Pacat ca n-a ajuns fiindca am inceput noi sa ne tavalim de ras laughing. Apoi stiu ca i-am facut faza asta profei de engleza.rolling on the floor Colegul acela care "i-a dat cu scaunul in cap" statea in prima banca, si din greseala, nu stiu cum naibii a facut de i-a scapat profei banca pe picioarerolling on the floor)). Apoi profa a spus"IDIOTULE,*PLEOSHC* cu catalogul in cap, EXTEMPORAL". Apoi a inceput sa se vaiterolling on the floor. Oricum a fost funny
Anul asta nu m-am gandit ce-o sa le facembig grin.Am facut pauza 1 an pentru ca ne-a fost teama sa nu se mai intample la fel si sa primim test.
Apropo, dupa ce ne-a adus extemporalele a spus ca nu ni le trece. A fost de treaba dupa tot ce i-am facutrolling on the floor

| carmmenn a răspuns:

Acum 2 ani eu impreuna cu colegii mei le-am facut farse tuturor profesoarelor.Sau cel putin am incercat, ca la cateva a esuatbig grin Tin minte ca a adus un coleg o chestie care semana cu sangele. Am luat o colega drept victima, si am spus ca i-a dat un coleg-care e mai idiot-cu scaunul in cap.Si am pus-o chiar in fata clasei.Statea pe jos si cu mainile in cap, iar noi toti in jurul ei. A intrat profa in clasa si a vazut. A facut o fata gen"WTF? ce s-a intamplat aici?" si i-am explicat noi care a fost situatia, apoi a fugit repede la Domnul Director cred, adica mai precis in cancelarie ca sa sune la ambulanta.Pacat ca n-a ajuns fiindca am inceput noi sa ne tavalim de ras laughing. Apoi stiu ca i-am facut faza asta profei de engleza.rolling on the floor Colegul acela care "i-a dat cu scaunul in cap" statea in prima banca, si din greseala, nu stiu cum naibii a facut de i-a scapat profei banca pe picioarerolling on the floor)). Apoi profa a spus"IDIOTULE,*PLEOSHC* cu catalogul in cap, EXTEMPORAL". Apoi a inceput sa se vaiterolling on the floor. Oricum a fost funny Anul asta nu m-am gandit ce-o sa le facembig grin.Am facut pauza 1 an pentru ca ne-a fost teama sa nu se mai intample la fel si sa primim test. Apropo, dupa ce ne-a adus extemporalele a spus ca nu ni le trece. A fost de treaba dupa tot ce i-am facutrolling on the floor