| anonim_4396 a întrebat:

Se poate afla parola altui id? Daca da va rog sa imi spuneti si mie!

3 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Nu e cam târziu pentru tine? Caută „moralitate" și „justețe" în dicționar!

| DakotaRoyse a răspuns:

Nu. Decât dacă îţi merge atât de bine mintea ca să-ţi dai seama ce parolă ar putea avea persoana respectivă. Sau dacă o afli de altundeva, în rest, nu.

| dannyTm a răspuns:

Nu din cate stiu eu.Tot ce ai vazut pe net daca te-ai uitat sunt minciuni.totusi poti sa iei la nimereala numele lui sau id si sa il copiezi la parola fiindca multi cum scriu id-ul asa scriu si parola bafta in continuare Noapte buna!