| anonim_4396 a întrebat:

Sincer, voi ati alege Jetix sau Disney Channel? Eu a-si alege Jetix, dar vreau sa aud si parerile voastre!
Funda!

Răspuns Câştigător
| Seepty a răspuns:

Si eu tot Jetix as alege pentru ca este programul copilariei noastre.

4 răspunsuri:
| persseuss a răspuns:

Disney chanel
e mai bun, parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fox Kids şi Jetix. Disney e o mare prostie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fox Kids. laughing
Si-a pierdut tot farmecul, pe Disney aproape ca nici nu mai exista desene animate, in afara de niste mizerii ca altfel nu le pot numi.Magicienii din Waverly Place o comedie care se vrea a fi si serioasa in acelasi timp.Austin si Ally, despre o tipa careia ii e rusine sa cante pe scena.Violeta despre o printesa virgina care vrea sa cante si nu o lasa tacso ca cica ii face rau in viata rolling on the floor, de parca s-ar prostitua.
... mizeri comerciale

| Angelsareclosetoyou a răspuns:

Ambele