| alexdarkstar a întrebat:

Spuneti-mi ce sa fac la pc un joc ceva ca nu mai stiu ce sa faccrying

ps:fara metin 2
funda...

4 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Lady Popular rolling on the floor

Hmm...joaca si tu ceva cu masini.
Ourworld, Imvu... Farmerama (daca am scris bine)

De fapt, fa ce poti!

| justme_6565 a răspuns:

Mafia 2, The Godfather 2, Assassin's Creed 2(AS1 e un bullshit, dar trebuie sa apara AS3winking ) Call of Duty Modern Warfare 2 (are un story-line super tare), The Saboteur sau Spore
Sper ca te-am ajutat, stiu cum e sa te plictisesti de moarte si sa n-ai ce sa joci...

| alexooox a răspuns:

Bulletstormwinking e un joc super sau big grin nba2k10

| edi_6071 a răspuns:

World of warcraft, world of warcraft cataclysm trial...astea si counterul online