| SnakeTheChaos a întrebat:

Spuneti-mi cel mai bun server privat de metin pe care ati jucat! Cel cu ratele si shopurile cele mai bune ia funda! Sa imi spune detalii! De ex care sunt ratele si ce se gasaste in shopuri ( aproximativ)! Multumesc!

2 răspunsuri:
| AugustaD a răspuns:

Buna! iti recomand helis2.net ratele sunt 1000% si la magazine tot ceti trebuie pana la lvl 62...

| PяĬɔhĬηĐεℓ a răspuns:

Http://orientalmt2.ro/ Merita jucat.Da-mi funda daca te-am ajutat.Sati spun cv despre el max lv 250, toate la 0k perle rosi,albastre,albe,pose,sirius, king1, king2... te da de la lvl 18 si daca apesi pe un triunghi rosu dai pe magia care vrei(ca sa ti le faci P)si gt un metin belea in fata ta! Bft! Funda?