| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie ca sa mai fac ca ma plictisesc pe afara ma plimb cu bicla dar m-am plictisit si de asta funda la cea mai buna idee

8 răspunsuri:
| ZambetulNebuniei a răspuns:

Joaca un fotbal, un tenis de picior sau multe alte jocuri cu cei de varsta ta sau apropiata.
Plimba-te pe jos prin oras sau prin afara lui.

| FoundYouLover a răspuns:

Uita-te la un film bun, citeste o carte buna, asculta o muzica buna, uita-te pe youtube la scheme noi de dans si incearca-le.

| doggy123 a răspuns:

Joaca-te un joc online(ex:cs 1.6, battlefield etc)

| methodmen a răspuns:

Nu stiu cati ani ai? dar parerea mea e sa faci ce crezi ca i-ti place, da-te cu rolele vb cu fetele, alearga...

| edwardedward a răspuns:

N-ai hobby-uri? fa ce-ti place.

| Ksonik77 a răspuns:

Salut, ai putea sa scrii povesti sau poezii, te-ai putea uita la un film pe net/televizor sau ai putea sa raspunzi la intrebariile de pe TPU! Eu asa scap de plictiseala. Numai binehappy

| misteriouslady a răspuns:

Ice bucket challenge! big grin

| Copac13 a răspuns (pentru misteriouslady):

Tu vrei sa racesc happy happy happy