| lextim a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste comedii faine. de-alea sa lesini de ras. mi-au mai dat altii unele si mai putin si adormeam. pls daca stiti:* funda

10 răspunsuri:
| SilviuCSM a răspuns:

Salut. Iti recomand Blast from the past.

| ⇒ƒℓy◕ Øη◕ RαiηცỜω☻ a răspuns:

The Hot Chick(Puicuta cu cocosel) laughing

Little Man(Ala micu)

Sper sa. ti placahappy

| Marutza a răspuns:

American Pie 5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie cel mai mult mi-au placut Meet the Fockers, Norbit si Dirty love.

| IrinaAndreea a răspuns:

Eurotrip rolling on the floor daca nici la asta nu razi, e grav! laughing

| lili23 a răspuns:

Rat Race, cam vechi dar foarte tare

| LOVEsick a răspuns:

The love guru - cea mai tare comedie, mori de ras big grin

| Vladina_1214 a răspuns:

Iyi recoman Dezastre si alte Catastrofe... e filmu meu preferat

| Vladina_1214 a răspuns:

Iti recomand Dezastre si alte catastrof. E filmu meu preferat