| Kido0 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste scuze pentru ca nu mi-am facut tema de vacanta...big grin plzz dau funda :X

10 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Vai,vai,vai... Rusinicaaaa!

Elianna
| Elianna a răspuns:

@soliita32:Se vede ca nu ti-ai facut temele inainte, ca faci greseli mari de ortografie! NU "tiai,"facut-o", ci "ti-ai","facut-o".Ai scris mai multe fraze intre care nu ai pus nici un semn de punctuatie si nici nu ai inceput fraza cu litera mare! Asa ca...ce sfaturi sa-i dai tu? Fa-ti si tu temele!

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Pai ai fost la rude in (alta tara) timp de o luna si ti-ai luat cartea cu tine iar cand te-ai intros acasa ai vazut ca ti-ai uitat cartea acolo.
Asta e cea mai buna simpla si credibila happy.
Baftawinking

| Agnes00 a răspuns:

1.Am avut indigestie.
2.Mi s-a rupt degetu in timp ce scriam.
3.S-a evaporat.
4.Mi-a mancat cainele tema.
5.Mi-a mancat pestele tema.
6.Mi-a mancat fratele/sora tema.
7.S-a topit.
8.Nu mai aveam hartie la WC.
9.Am vandut-o ca sa imi cumpar casa.
10.A ragait tata pe tema.
11.Mama nu m-ai avea aluat pentru prajitura.
12.Mi-a furat-o vecina de la 3.
13.Am pierdut-o in covor.
14.Trebuia sa mananc, doar imi era foame.
15.Au mancat-o fratii Jonas.
16.S-a intamplat o... extorsiune al unui degajament de apa, ce mi-a udat tema.
17.Au rapit-o extraterestrii.
18.S-a micsorat.
19.Au venit spiridusii si mi-au dat oala lor cu aur in schimbul temei.
20.Mi-a mancat-o monstrul de prajituri, saracu credea ca e o prajitura.
21. Godzilla mi-a distrus casa.
22. Aveam hemoragie craniana, si doctorul mi-a zis sa nu scriu.
23.Am scapat-o in tocatoru de hartii.
24.Jean Claude Van Damme a crezut ca e un tip rau si mi-a batut-o mar.
25. Aveam diaree.

SAU:
Chuck Norris nu a aprobat-o.

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Zii ca SeXyMe ti-a mancat tema laughing

| lolicaa a răspuns:

Nu cred ca o sa creada orice ai spune... o sa zica : ai avut mult timp la dispozitiee,,,, etc

| papusikatha a răspuns:

Ai fost nevoit sa muncesti, iar dupa program stateai cu sora mai mica deoarece parintii tai sunt in divort si mama ta numai facea fata cheltuielilor laughing

| nicolestyles a răspuns:

Spunele casickai facut-o la inceputul vacantei si ai ratacit caietul
- ca fratele/sora(daca ai)a crezut ca e un caiet vechi si l-a aruncat sau daca e mai mic/a a rupt foi din el chiar in ultima saptamana de vacanta
-ca nu ai fost in ziua cand v-a dat temele si colegi nu ti-au dat-o
-ca parinti ti-au dat multa treaba de facut vara asta
sau poate se gasesc mai multi care nu au facut-o si nu va pune note proste chiar cum incepe scoalatongue

| andreeade a răspuns:

N-ai stiut laughing

| soliita32 a răspuns:

Ptzi sa ii spui ca ai fost plecata undeva cu parinti si tiai uitata cartile acasa la mine a mers si va merge pentru ca nici eu nu am facut-o numai pe jumatate incearca succeslaughing))))))