| andreyboss a întrebat:

Spuneti si mie niste servare de metin2 privat http://xat.com/web_gear/chat/go_large.php?id=150860478 am facut acest chat sa vorbim despre meti

6 răspunsuri:
| IF45e a răspuns:

Intra pe candylongju(italian) sau terra mistica(spaniol) cele mai tari.

| sHadDy_4056 a răspuns:

Eu unu ador server`u asta metin2united cu toate ca am avut contul banat laughing e o combinatie intre pvp si pvm
metin2gx
metin2fun
metin2tim
metin2maitai

| ionutz3032 a răspuns:

Am gasit ceva pe net care iti da 100 de MD pe metin2.Ro: www.metin2-md.ucoz.com/

| Georgescu_Marius_1996 a răspuns:

Http://www.metin2glf.ro - Servar Pvm Hard
Va asteptam;)

| Regal_Metin_1984 a răspuns:

Http://metin2regal.ro/sv2/home.php
cel mai nou sv pvm easi iti zic eu ca nai sa regreti