| vladutzumuresan1996 a întrebat:

Stie cineva cat trebuie sa stea la fiert in microunde grauntele alea de popcorn? Funda la primul raspuns.

Răspuns Câştigător
| InnocentSίn a răspuns:

La putere maxima 3-4 minute. Mai mult nu, ca se ard. happy bafta!

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu il tin 2 minute la 750.

| R0R0 a răspuns:

2-3 minute

| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Eu fac in fiecare seara si le tin 2 minute sau 2 minute si 20 de secunde dar rămân câteva graunte.O data am facut la 3 minute ca sa nu rămână graunte dar s-a ars popcornul si nu era bun.
Trebuie sa il 2 minute sau 2 minute si 20 de secunde.

Pofta buna!

Funda?

| florinacristina99 a răspuns:

Nu scrie pe ambalaj? cam 2-3 minute

| Idkda99 a răspuns:

Depinde de cuptorul de microunde. Eu pun pungă de floricele la 2min.