| Madarauchiha3 a întrebat:

Stie cineva cum pot suta cu ambele picioare la fotbal? Sutez cu stangu...

Răspuns Câştigător
| KeR0s3n a răspuns:

Eu dau suturi precise si cu piciorul drept, fiind dreptaci dar si cu piciorul stang. Acum vreo cativa ani cand jucam cu prietenii Bare, Baraj, Obligata, cred ca le stii, eu incercam sa dau si cu piciorul stang, la inceput dadeam tare, dar pe langa poarta si prea sus, apoi am intrebat un prieten care era stangaci, cum sa sutez cu stangul, si mi-a aratat. Apoi am exersat tot mai mult, si m-am invatat. E chiar foarte usor, trebuie doar sa-ti obisnuiesti creierul cu asa ceva.

| Madarauchiha3 explică (pentru KeR0s3n):

Stii cum dau sut cu interioru sau cu exterioru?

Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Cand sutezi, numai cu un picior poti sa faci asta! laughing

| Mateescu_Dragoş_1996 a răspuns:

Exerseaza! Dar si fotbalistii de top au un singur picior de baza, deci obisnueste-te cu ideea ca intotdeauna o sa sutezi mai bine cu stangul!

| amadeo00 a răspuns:

Pai tu trebuie sa incepi sa dai pase cu dreptul apoi dai tot mai tare apoi incerci usor cu siretul si dai tot mai tare eu asa am reusit