| Alexxandru98 a întrebat:

Stie cineva de unde pot cumpara caine pui de buldog englezesc care sa aiba un pret maxim de :50 lei am vazut pe net am mai cautat dar vreau sa vad poate voi stiti! si mai ieftin si sa ti-l livreze acasa!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| kidblue_9796 a răspuns:

50 lei? cred ca glumesti. puii de buldogi englezi se vad la pretul de 350-400 euro.la 50 lei nici maidanez nu-ti iei sincer.mai vrei la pretul asta si livrare acasahappy.

| StevieGerrard a răspuns:

50 lei laughing!? Prietene, preturile sar de 100, sau chiar 300 Euro (depinde de conditiile in care a fost tinut, si cu ce a fost hranit).