| AlbertPanel a întrebat:

Stie cineva metin2 GM Mode va rog ziceti-mi si mie caut si nu gasesc, multumesc?!

6 răspunsuri:
| AlexAleex a răspuns:

Id hamachi:Supermann mt2 ch41 pass:metin2
sv e gm mode e deschis la orele 7-8 seara si 11-12 dimineata funda?

| rusmihai a răspuns:

Nu exista

| muhamed a răspuns:

Metin2 pvp mode costa 5e gm.

| TranceFreak a răspuns:

Pai si eu caut unul.Deaia am intrat pe blogul tauwinking!

| TranceFreak a răspuns:

Eu as juca si unul PvP dar nu gasesc decat falsuri, metine2 care sunt deschise 2 ore pe zi(NASOL) dar caut in continuare daca vrei sa ma intrebi ceva uite id-ul meu robbyy_lpswinking cu placere!

| W3Zzor a răspuns:

Stiu Eu Un Metin Foarte Fain Dar Nu E GM Mode.
E PVP Cand Intri Lvl 254 Mergi La Una Si Te Face 255 Tot Ceti Trebuie Acolo [M2Hammer] [Funda]?