| DiiXdii a întrebat:

Stie cineva un anime care sa aiba foarte multe episoade? dar sa nu veniti cu One Piece, Naruto, Bleach, Fairy Tail, Beelzebub cas la zi cu ele... vreau cv lung cu multe episoade...merg si in engleza sau spaniola.mersi anticipat funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu îți recomand Junjou Romantica, are două sezoane, nu foarte multe episoade dar mie mi-a plăcut mult animeul. ( de specificat că e yaoi), apoi ar mai fi Rosario + vampire.Îți pot face o lista mai lungă, doar că anime-urile care mi-au plăcut mie nu au multe episoade, cred că în jur de 24.De exemplu Skip beat și Kaichou wa Maid-sama dacă n-ai văzut îți recomand cu căldură!

6 răspunsuri:
| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Http://shinobi-fansub.com/
Enjoy! - sunt in romana : anime + manga

| MytyKoste a răspuns:

Daca esti la zi cu One Piece si nu ai fost descurajata de primele episoade sunt convins ca o sa iti placa si anime-ul pe care ti-l recomand: Gintama!

| Șeerbi a răspuns:

Avatar - The last airbender, n-are nici o legatura cu avatar filmul cu uriasii albastri, e cu totul si cu totul altceva
uite http://en.wikipedia.org/wiki/Avatar:_The_Last_Airbender
sper sa iti placa! :)

| Tian44 a răspuns:

Hunter X Hunter, Gintama.

| NOFBD a răspuns:

Animeuri cu multe episoade:One Piece,Detective conan,bleach,dragon ball toate seriile,beelzebub,toriko,hunter x hunter, d gray-man,inuyasha,katekyo hitman reborn, saint seiya omega/lost cavans, fairy tail, rave master, kiba, hajime no ippo cele 3 sezoane, magi ambele sezoane, kuroko no bascketball
gasesti mai multe pe www.deseneanimeonline.ro mai intreaba fanii de acolo ca stiu ei mai multe

| Madap a răspuns:

Inuyasha este cel mai tare si are multe episoade.