| anonim_4396 a întrebat:

Stiti careva daca PARINTELE este preot?
Sau face misto de noi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e preot!
inainte nick'ul lui era " NoGod"
Daca e asa, cum sa fie?

16 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Este, este... Adaaaaaaanc, in sufletul lui.

Janina
| Janina a răspuns:

Oare...asta ar mai trebui, preoti pe TPU laughing

| Silvia a răspuns:

Face misto de noirolling on the floor.
Vezi ca eu deja m-am spovedit la elrolling on the floorin direct pe chatrolling on the floorsi cica mi-a iertat toate pacatele:devil).big grin

| xibalba a răspuns:

Nu, nu e preot. Nu face misto de noi, ci de religie in general

| xibalba a răspuns:

@dumnezeu, ba da, am vrut sa adaug asta, dar am crezut ca se intelege de la sine laughing

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nu cred ca e preot tonguebig grin

| Cryssy a răspuns:

Stiu eu sigur ca nu este preot. Sigurrr! Vrea doar sa rada si el.atat...si sa isi bata joc...

| r8driver a răspuns:

De ce nu-l antrebi pe el, spune-i ca vrei sa te spovedesti...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca e preot... laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cauta si tu la prietenii mei sa vezi k il am acolo ca sa te uiti pe profilul lui mai bine sami spui parereatongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce intrebi, vrei sa te spovedesti? Ai grija daca cumva intri sub patrafirul lui ca are o problema...grava. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@xibalba - si nu trebuie sa faci misto de religie? Ba chiar din plin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu vreau sa ma spovedesclaughing
Sa ma spovedesc pe TPU doar nu sunt nebunalaughing
Sunt curioasa k i-am trimis mesaj si mi-a raspuns.: da fiica mea, de ce ma intrebirolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si am crezut ca poate e si ca poate are vreun contract ceva cu TPU k, cand i-am trimis mesaj a trebuit sa-mi bag email'u si sa confirm dupa, ce nu mi sa mai intamplat la alt utilizatortongue

| Fowls a răspuns:

Pare istet parintele asta. doar xibalba si-a dat seama

| iuly_iulyana13 a răspuns:

Nu il cunosc dar nu prea cred ca un preot siar face un cont pe un site sa fim seriosi ce preoti moderni stiti voilaughinglolrolling on the floordaca toti preoti ar fi asa inseamna ca ...n-ar mai fi.rolling on the floor