| SmoothCrimnalnr.1 a întrebat:

Stiti cel mai bun site de origami cu cele mai multe diagrame.

Răspuns Câştigător
| juniper a răspuns:

Http://www.origami-club.com/en/
Da' vezi ca-i in engleza.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

En.origami-club.com

| Litlle B a răspuns:

Si eu practic origami si cel mai bun site pe care l'am gasit este un forum pentru romanii pasionati de aceasta arta. Facandu'ti un cont si postand la diferite topicuri vei putea avea acces la o multime de diagrame si carti. Acolo poti discuta cu foarte multe persoane care te pot indruma si ajuta, le poti vedea chiar si propriile creatii: http://origamiromania.forumgratuit.ro/