| Psihiatra a întrebat:

Stiti ceva coduri la farmerama? happy

166 răspunsuri:
| Ciufulici a răspuns:

Si eu caut cod si am lv 37

| KissSummer a răspuns:

Nu ps:am lvl20tongue

| Deutsssa a răspuns:

Schule si breeding

| AsiSoyYo a răspuns:

Verisoara mea se joaca din septembrie 2009. O singura zi nu a intrat pe farmerama pana acum. Daca vrei coduri uite id meu : andra_papushik10. Iti dau eu in fiecare zi cate un cod. Ca si mie mi le zce ea.

| Crissuu a răspuns:

Daa.
De exemplu codul "schule" care iti da o oaie tandem.
Codul "freefarmweel" care iti da 2 incercari la roata norocului.
Si urmareste acest subiect de pe forum http://ro.board.gamehero.com/farmerama/showthread.php?p=222022#post222022 pentru ca in fiecare zii din aceasta luna va aparea cate un cod bonus.
De ex: Fun1, present2, santa3, si asa mai departe.
Fundaa?

| Smerix a răspuns:

Am eu un cod:Schule merge sigur iti da o oaie tandem care iti da parca 4 gologani.Succes!

| DaNyEl64 a răspuns:

Wow! 156 Mamudele! incercatil! e super:X:X:X
Primeşti: 156 Mamudele pe SMS pentru doar 2, 60 €!

Trimite doar: BIG 5928076

la numărul: 1395

Ai grijă de spaţiul dintre BIG şi 5928076!

Ador codu asta:X

| Alecsyyya a răspuns:

Stiu eu 3 coduri care merg sigur, le-am incercat si eu:
-pretzel= iti da o oita "inimioara dulce"
-goldoxcar= iti da 250 gerbene, 10 scenarii
-award= 30 super-hrana, 35 super-compost, 25 sare, 25 zahar gelifiant.

Daca vrei, poti sa ma adaugi la vecini, ma numesc Loryabel.

| StoicaAndi a răspuns:

Da stiu dar numai unu sper sa-mi dai funda ca iti da 12 stelute se numeste farmerstars

| andrei_9573 a răspuns:

Exista coduri farmerama codul de azi este goodbyeshaun

| AndreeaCatalinaaa a răspuns:

Pai pentru luna asta este doar champion2012. este valabil pana la sfarsitul lunii octombrie.

| vLddd a răspuns:

Pai zile mai @anonim asta care zici ca ai lvl 95! nu te mai lauda atat; zi daca ai!

| robert123 a răspuns:

Codul de azi ice16 folosestel pana la 00. 00winking primesti 10 mile de zbor

| alexmario99 a răspuns:

Sorryfarmerama si iti da combina cele trei utilaje pentru 10 ore

| alexmario99 a răspuns:

Happyspinning(1 rotatie gratuita la roata norocului) si harvesterfun (3 ore de folosire a combinei )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu din pacate nu. dar poti intreba pers. respectiva ce vrea si aia cumpara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nope

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da daca vrei sa stii nu exista jocul e german si de ce nu te cresti singura eu is level 15 chinuiete daca tu o sa ajungi la level 15 eu imi dau laptopul de la Apple.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu exista deoarece jocul este practic tradus din germana in romana s ...ps: eu am lv 25

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt 2 coduriwinking

pleaseforgiveme - care activeaza la combina toate cele 3 functi timp de 8 ore - codul merge folosit doar o singura data in orice moment al saptamani

si mai este acest cod

schule - care iti da o oaie tandem - da un 1gg la 30 minute parca 10x

atata tot deocamdatawinking sport la fermerit

| pink425 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si cumil introduc codu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...cum pot baga codurile alea de la anonim de jos...pleaseforgiveme si schule

| Robert010 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pleaseforgiveme nu ma merge schule insa da dar nu stiu cum sa spun unde sa dai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci sus la news si dai la cod promotional in dreapta
ps:am lvl 64

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai e un cod freefarmwheel care iti da 2 incercari la roata norocului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marian091998 parola marian

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu este sa te ***

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fun1