| SorryForPartyRocking a întrebat:

Stiti ceva dedicatii pentru sonete?

1 răspuns:
| akiddy a răspuns:

Fii cu curaj, sterge-ti ochii, adesea caderea e un mijloc de ate ridica mai sus

Infrage.ti durerea, fii vesel de se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte.

nimic nu poate fi mai frumos pentu un om decat trecutul, caci trecutul e tinerete, iar tineretea e fericire

Cand nu mai suntem copii, am murit de mult

Vei fi cu atat mai fericit/a cu cat va trai mai mult in tine copilul ce ai fost

Traieste in asa fel incat sa nu-ti para rau de nici un pas facut, de nici o lacrima varsata, de nici un zambet daruit. Cu drag...

Amintirea e singurul rai din care nu te poate alunga nimeni.

Poate cand vei fi si tu in locul meu vei simti gustul lacrimilor zdrobite intre gene, ultima strangere de mana a colegilor, gustul amar al despartirii...