| Ioanna2012 a întrebat:

Stiti cumva cine se joaca pe imvu cum poti sa faci credite? am mai pus aceasta intrebare dar nu am primit raspunsuri care sa ma ajute

3 răspunsuri:
| RainDrop a răspuns:

Uita-te pe youtube

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimiti invitatie de pe e-mailul tau pe alt e-mail [ tot de al tau ], faci account nou si pui pe cineva sa intre pe el. Face 5 chaturi si trebuie sa ti se puna 2. 000 promo cr sau 1. 500. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrut si la obiect: Intri pe cat mai multe camere si vorbesti cat mai mult si asa faci credite...Bafta!