| Alee_6805 a întrebat:

Stiti cumva daca trebuie sa treci prin triunghiul bermudelor ca sa te duci in California?

2 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Avioanele care merg din Europa o taie cumva prin nord, din cauza turbulentelor, oarecum pe deasupra Islandei. Doar n-ai refuza o asemenea ocazie de frica unor legendehee hee

| The Epic Fail Guy a răspuns:

Da, asa este. Anul trecut s-a construit un aeroport in triunghiul bermudelor. Faza nasoala este ca daca ai un IQ mai mic de 10 trebuie sa ramai acolo. sad