| AndreyYoX a întrebat:

Stiti cumva site-ul Integrame Online? Pe site inainte sa ma logez apar niste integrame Copii Expert amestecate si daca bifez,, casuta" cu Copii apar numa integrame pentru copii iar daca ma logez in loc de acele integrame pe care le arata la inceput sunt altele numa cu Expert si Avansat iar daca bifez de exemplu casuta cu Copii imi zice ca nu exista integrame de acest tip! Ajutati-ma va rog chiar as vrea sa fac cat mai multe integrame si observ ca cele dinainte de logare sunt numai integrame noi. Cum exlicati asta?

1 răspuns:
| LittleMinnie a răspuns:

Http://www.integrameonline.ro/page/index cred ca este acesta :) sper ca te-am ajutat.