| dalyna_2925 a întrebat:

Stiti cumva un program de facut videoclipuri din poze in afara de muvie maker?

Răspuns Câştigător
| Cornulet a răspuns:

Un program usor de folosit, este Sony Vegas, inveti foarte repede sa il folosesti, asa arata, http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Editing_Sony_Vegas.PNG, poti folosii poze, filmulete, si coloana sonora pe backround pe care poti sa o editezi.

7 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Power director. Are cam aceiasi interfata ca si movie maker (este in mare parte timeline, fara alte optiuni complicate). Tu pui pozele, muzica si dai save. Bafta.

| JuStKid a răspuns:

Ps golD

| Ady00pk a răspuns:

Adobe after effects
Adobe premiere elements
Dar vazand ca nici macar nu stii sa scrii corect "movie maker" presupun ca habar nu ai sa umbli cu programele enumerate mai sus'happy

| Geronimo9234341 a răspuns:

Invata sa scrii?
FEtitzo esti penala:0

| stick a răspuns:

Ulead video studio 11

| dalyna_2925 explică:

Scriu cum vreau si nu ma interezeaza de parerea voastra de frustrati

| Pastiluţă a răspuns:

@ TzeNTzeN

Vezi-ţi lungul nasului şi apoi pe al altorahee hee