| PanteraRoz24 a întrebat:

Stiti site-uri online unde se poate invata engleza f. bine?/funda.-.

Răspuns Câştigător
| Danii_Danii_1998_Phmh a răspuns:

DAca ai un telefon/tableta android poti sa instalezi aplicatia Doulingo este o aplicatie f f buna pentru a invata lb engleza cand ai terminat cursurile cu doulingo o sa stii engleza ca un profesor. Daca nu ai un telefon/tableta android instalezi pe windows aplicatia blue stack si rulezi aplicatia douling pe propriul pc.

| KillMePlease a răspuns (pentru Danii_Danii_1998_Phmh):

Da, exact asta am vrut si eu sa zic pana am vazut ca ai scris si tu raspunsul asta...laughing) Baaaaa, nu mai plagiaa!laughing))

3 răspunsuri:
| gheorghe12345 a răspuns:

Tu poti si altcumva sa inveti aceasta limba.
Uitandu-te la filme cu subtitrare.
Eu de acolo am invatat.