| pa1pa2pa3 a întrebat:

Stiti vreun site care are desene pe el si care iti arata cum sa le faci. imi place mult sa desenez... big grin
funda tongue

Răspuns Câştigător
| KatlynKim a răspuns:

Http://www.desenatori.ro/ dai click pe un desen care iti place si dupa dai play.

4 răspunsuri:
| suffarstar a răspuns:

Salut,incearca desenatori.ro!

| KALASHER a răspuns:

Eu te-as sugera sa faci GRAFFITTI....nu ai nevoie de loc de inspiratie, te simti liber si faci ce-ti trece prima data prin gand laughing)

| DifferentKidd a răspuns:

Păi poți să cauți pe youtube de exemplu how to draw a dog. Și ai mai multe exemple.O zi bună in continuare!

| nutella123 a răspuns:

Intra pe www.dragoart.com
Scuza ca nu am dat link, dar am o problema cu laptopul si nu imi merge.
Funda?