| bbbbbbbbnbbbb a întrebat:

Stiu ca suna ciudat. Dar cum sa fac niste colegi din scoala mai inteligenti ca mine sa nu mai vrea la profilul care vreau eu si acelasi liceu. Imi este cam frica sa nu imi fure locurile laughing)))) ca sunt vreo 10 din scoala care vor la acelasi profil ca mine si acelasi liceu. Cum sa ii influentez negativ? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Anonimă1666 a răspuns:

Săracu' de tine laughing Mintei ca sti un liceu mai bun unde o sa mergi, si poate o sa mearga si ei acolo, dar tu nu vei merge pentru ca ii vei minti devil devil devil Mai gasesti tu modalitati d-astea, sunt sigura laughing Bye, bye,

1 răspuns:
| Doc22 a răspuns:

Gasesti tu o solutie
Daca esti bogat poti sa mituiesti