| CrucifiedCountess a întrebat:

Sunt tot aici...Si mai am de dat si 3beri si-o jucarie sexuala...Intrebare e... Oare sunt emo?(nu stiu ce sa intreb.pana de idei.arta si filozofie.)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-am zis eu ca iti place sa te spargi in figuri si n-o sa pleci? Ti-am spus si ca o sa te plictisesti de moarte la servici si tot o sa ramii? Cam asa a fost laughing Cind n-ai un BRO sa-l cumperi rolling on the floor

28 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Apropo de jucarii sexuale, vazand curiozitatea lui flav si shinbig grin, mi-am amintit un banc. Se duce o doamna bine la un sex shop si cere sa vada un vibrator. Ii arata vanzatorul unul, tipa: nu... nu e bun, altul. Ii arata asta inca unul, tipa: a, nu. nici asta. Ii mai arata cateva modele, tipa le refuza pe toate. La care ea, privind prin vitrina, exclama: a, da, ala rosu de acolo! Vanzatorul, incurcat: Extinctorul nu e de vanzare.

| Flav a răspuns:

Chiar asa.pentru cine e jucariaaaaaaaaaaa... zii rapidddd...si mai important de jucarie. vreau 3 beriiiii.am luat azi un examen important si vreau sa mai beaaaauuuuuuuu.sa curga berileeeee crucified rolling on the floor.si apropo.sa stii ca la mine, pariul pus e pariu respectat intotdeauna! mai ales cand e vorba de bere rolling on the floor

| Flav a răspuns:

laughing da, sunt in Bucuresti in prezent si cred din pacate c o sa mai stau vreo saptamana jumate ca sa-mi rezolv problemele.
Nu-i bai, dai berile cand ai bani, si dupa beri, jucaria, poate o si probam laughing rolling on the floor

| Flav a răspuns:

Dau maine cu cea mai mare placere Crucified, acum o sa ma culc ca sunt trezit de la 5 si-am baut si cateva beri pe stomacul gol, asa ca-mi fac o auto recomandare sa mi dau log out sa nu incep sa vorbesc prostii pe aici. oricum pariul e pariu si trebuie sa-l indeplinesti.eu oricum eram sigur de castig, pun pariuri doar atunci cand sunt convins de mine ...acum sunt doar curios in ce va consta jucaria aia, ca berile o sa le vreau la halba si nu ''din sticla'' rolling on the floor

| Flav a răspuns:

Depinde de ce cadou doresti, sper ca nu esti pretentioasa rolling on the floor

| elena a răspuns:

Ai pus intrebarea la 13.16, este 14.00, ce-ai facut in acest timp, ai dat berile si jucaria sexuala, te-ai mai gandit daca esti emo sau nu, daca nu te-ai taiat cu lama inseamna cu nu esti chiar asa de "nasol". Acum, pe sub geamul meu trece o ambulanta care face mult zgomot si stiu si de ce, oare sunt bolnava?

daniela
| daniela a răspuns:

Nesiguranta doar atat nu esti emo mai ai mult pana acolo

Shin
| Shin a răspuns:

Deci? Ce jucarie ai cumparat? tongue
Shin

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Pentru cine e jucaria sexuala?

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@Conty m-am suparat pe tine. Dai jucarii de fete mari la baieti sad La mine nici macar nu te-ai gandit. crying

@Flav : nu vrei sa imi faci un cadou? Iti dau eu bere smug

| dulshe a răspuns:

Nu cred ca esti emooh go on stai linistita, poate o sa te decizi daca mai stai printre noi, sau plecisad. Eu te sfatuesc sa mai stai. Care e decizia ta?

| dulshe a răspuns:

M-am uitat la vorutile tale date si vad ca Bro are vreo 50 de stupidelaughinglaughing

| CrucifiedCountess explică:

Pai nah raman. n-am incotro...

| CrucifiedCountess explică:

Mai.eu stiu ca nu sunt emo, deh tongue sunt goth.rock,pnm intr-oa alta ordine de cuvinte... tongue

| CrucifiedCountess explică:

Pai flav. n-ai zis tu ca vrei o jucarie? ti-as lua un vibrator, da' ai unde sa-l bagi? esti in buc? sorry n-am bani sunt pe 0, 00. mi-am platit chiria laughing

| CrucifiedCountess explică:

Flav.nu mai degraba dai tu una azi? ies si eu de la munca, obosita, vai de mine...
BRo adica? ce insinuezi?

| CrucifiedCountess explică:

Ap 20 in decembrie pe 3

| CrucifiedCountess explică:

Aoleu si inca o sa-si mai ia rolling on the floor glumesc desigur tongue

| remus a răspuns:

Nu esti emo peste tot, doar in partile esentiale, este bine ca ai ramas aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred sigur ca esti emorolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ups, scuza-ma...nu esti tu chiar emo emo... dar inceputul il ai mai mult ca sigurlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti nesigura...doar atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apropo, acum daca ai ramas, inseamna ca am umpli iar de stupide? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ai dimone? te-ai pierdut? pune ceva de religie ca -ti trece monotonia. ei.../si in legatura cu jucaria aia. imitatiile nu sunt reusite.tot mama natura saraca...asa ca...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Psiholoaga ce era gagica aia, cumva elefantica? rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flav ai grija ce-ti doresti, s-ar putea sa se implineasca (cine stie cunoaste) rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@flav-felicitari pentru reusita, insa asteptam sa faci cinste acum.mai ales ca ti-am tinut pumnii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai ?