| stefanutza27 a întrebat:

Tocmai mi-am achizitionat un cablu de date, dar nu stiu cum trebuie folosit. Help!

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pai, uita-te si tu la el, ca are numai doua capete; unul il bagi in USB-ul de la calculator si pe celalalt intr-o gaura din telefon. Vezi si tu in care se potriveste. Si pe urma, vezi ce se intampla. Ah! Sa nu uit! si calculatorul, si telefonul trebuie sa fie deschise ca sa poti sa transferi chestii de la unul la altul.

1 răspuns:
| BăiBăiatule a răspuns:

Simplu.Bagi cablu in telefon apoi in pc si daca vrei sa trimiti ceva pe telefon dai click dreapta si send happy