| Mariuss32 a întrebat:

Tot primesc e-mail de la Yahoo în fiecare zi. Azi am primit asta: "Yahoo Daily Yahoo stories for Thursday..." și îmi dă reclame(fix ceea ce mă enervează). Cum pot face să înceteze.

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Intrii in acel mail iar jos de tot vei avea un buton de unsubscribe, da-i pe el si te dezabonezi de la acel Yahoo Stories.

Bft! happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu intra pe acel email sa nu iei vreun virus. Daca ai posibilitatea marcheza-l ca spam. Apoi ce primesti in spam, stergi.

| Jipa95 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aha..sunt mailurile primite de la Yahoo ( oficiale ) nu este vorba de virusi tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru Jipa95):

Nu poti sti niciodata.Am dat clcik pe altele,, oficiale,, si m-am infectat.