| Daviiiiiid a întrebat:

`TPU, ...As avea si eu o intrebare? The Sims 2 Merge pe Windows 7? Daca nu, The Sims 3 merge pe Windows XP? Multumesc!

16 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Merg amandoua pe amandoua.

| Daviiiiiid explică (pentru unknownn):

Tin sa te anunt ca Sims 2 nu merge pe Windows 7, ieri am incercat sa-l instakez, bag crack-u, si cand sa-l pornesc zice "Unspecified Error"happy

| unknownn a răspuns (pentru Daviiiiiid):

Nu-i de la windows atunci. Mie imi merge Mario, Jack Jazz Rabbit, si alte jocuri aparute cand nici nu exista Windows XP macar pe windows 7, da ce sa zic de sims 2 care e aparut cand exista Windows XP

| Daviiiiiid explică (pentru unknownn):

Poi atunci de ce nu merge?! Adica, pot sa spun ca am incercat de mai multe ori sa instalez The Sims 2, adica l-am descarcat si din alte parti, si imi da tot "Unspecified Error" + Daca era problema cu crack-ul, imi spunea ca ii tebe disk-ul original, nicidecum "Unspecified error"! Oare ce ar putea fi?

| CllaraCllary a răspuns (pentru Daviiiiiid):

Ti-am spus.am windos 7 si nu-mi merge sims 2 ca imi trebuie vista sau xp. daca vrei sims 3 trebuie sa ai xp sau vista

| cipri7 a răspuns (pentru Daviiiiiid):

Tin sa te anunt pe Windows 7 trebuie sa dai click dreapta pe icoana cu Sims 2 si sa dai Run As Administrator ca sa iti mearga.

| Daviiiiiid explică (pentru cipri7):

Multumesc pentru ajutor! Inca nu am incercat sa vad daca merge. Dar am o intrebare. Pentru toate Stuff Pack-urile [ Sims 2 Pets, Apartament Life, Free time. etc. ] trebuie sa fac chestia cu "run as administrator"?

| cipri7 a răspuns (pentru Daviiiiiid):

Pai ca sa fiu sincer eu Sims 2 nu am jucat cu pack-uri

| Чернобыль a răspuns:

Eu am Windows 7 si merg amandoua.

| Чернобыль a răspuns:

Eu am Windows 7 si Sims 2 merge pe el.Mai am si Sims 3 tot pe Windows 7.Merge.
Inainte sa imi iau un nou computer aveam Windows XP si Sims 3 nu a mers sa il instalez.

| CllaraCllary a răspuns:

Nu, da

| Sânzăăă a răspuns:

Simsul 1,2 si 3 merge pe xp, 7 si vista, nu conteaza ce tip e, desi pot spune ca windosw 7 e cam exagerat la grafica. si de aceea se incarca asa de mult. Conteaza sa ai mai multe add-onuri.

| ScottEuclid a răspuns:

Asta pățesc și eu. Dar vărul meu a avut Sims 2 și are Windows 7.

| Brucelee11 a răspuns:

Sims 2 merge pe windows 7 sigur ca eu il am ...Sims 3 merge pe Windows Xp

| Daian_Daii_1997 a răspuns:

Eu am sims 3 si merge pe xp

| Antonio_Dailton_1986 a răspuns:

De ce nu pot juca sims 2 sau 3 il instalez bag crackul si cand sa intru in joc aparel negru si iese afara am xp si asa aface si la 2 si la 3 astept un raspuns