| VictorL a întrebat:

TPU dați-mi niște site-uri interesante în care să mă pot distra!
Cu mulți oameni online sau jocuri multiplayer distractive (nu acțiune, războaie) Ceva cît mai interesant! DAU FUNĂ celui mai bun răspuns!

2 răspunsuri:
| eLekTrOo a răspuns:

Buna! Poti juca NFS World, Gta San Andreas Multiplayer si cel mai tare din punctul meu de vedere Team Fortress 2! Sper ca te-am ajutat! FUNDA?

| eLekTrOo a răspuns:

Buna! Poti juca : Gta San Andteas, NFS World, Team Fortress 2! Sper ca te-am ajutat! Funda?