| ChrisWood20 a întrebat:

TPU mâine e ziua mea si imi vine sa plâng nu am pe cine sa Invit la ziua mea Off doamne!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Familia este cel mai frumos lucru. N-ai nevoie de prieteni sa te simti bine.
Uneori ziua mea de nastere a trecut neobservata din lipsa de timp..si ce?! E o simpla zi. Trebuie sa faci lucruri care-ti plac in acea zi- pentru ca e ziua ta!
La multi ani pentru maine!

| anaelena191 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca ai familie nimic nu poate conta dar daca nu te distrezi, fa-ti prieteni si invitai la vioata. la multi ani!

12 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

La multi ani.Cati ani ai?

| HighByTheBeach a răspuns:

Vin eu big grin Cati faci?
App Wetfire are dreptate, fa ca Izabela. Te faci populara pana la urma laughing

| ywar a răspuns:

Pai daca nu le dai si tu un piscot, in fine ceva de mancare si de... citit, nu-ti vine omu'. Sta asa pe gol?

| PedoBarbie a răspuns:

La mulți ani!

| suffarstar a răspuns:

Invita niste oameni cumsecade de pe strada. La multi ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fă şi tu ca Izabela
Lma apropo

| DjNick112 a răspuns:

Of..nici macar la petrecere nu mai vrea sa vina nimeni? Nu-i nimic, venim noi happy

| RespiraSiInspira a răspuns:

Vin eu.Ce dai? big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Bica_Madalina_1993 a răspuns:

Nici eu n-am pe cine invita, asa ca nu tin cont prea mult de ziua mea.

| anaelena191 a răspuns:

Fa-ti noi prieteni si invitai pe ei la zioa ta