| GoAndFuckYourselfWithAKnife a întrebat:

Twilight sau Jurnalele Vampirilor?

Răspuns Câştigător
| BBdragutza a răspuns:

Hmmmmmmmmmm...twilight,ca este mai super si acum apare si breaking down!

22 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Jurnalele Vampirilor pentru ca este mult mai interesant.

| daηă a răspuns:

Twilight

| Laurici :x a răspuns:

Buna.
Din punctul meu de vedere Twilight.
Pentru ca Jurnalele vampirilor e un fake, sa ii spunem asa. Toata nebunia asta cu vampirii a inceput dupa ce a aparut Twilight. Clar! Twilight e the best!

| AmandytaErhan a răspuns:

Nici sa ma condamneze la moarte ca sa raspund nu as putea alege.
twiligh e tare romantic si frumos filmu iar jurnalele vampirilor e tare interesant si incitant

in orice caz imi plac mai mult actorii din twilight decat din jurnalele vampirilor si mai mult subiectul sin jurnalele vampirilor decat sin twilight

| Nousername a răspuns:

Twilight

| pisikutza a răspuns:

Aman2, nu pot sa aleg, le iubesc la fel de mult

| ElenaGilb3rt a răspuns:

Jurnalele Vampirilor

| FlOwErPoWeR a răspuns:

Abia am terminat de citit cartile si mi-a placut mai mult Twilight. Are multa actiune, drama, iar partea de dragoste este geniala(mai ales ca imi plac cartile de Danielle Steel, deci imi plac cartile de dragoste mai mult). Mi-au placut finalele la ambele, dar daca ar fi sa aleg dintre cele doua, as alege seriile Amurg.
Daca te gandesti la cele 4 filme si serialul mi se par amandoua la egalitate.
Cele mai bune carti:X
Offffff... cat iubesc vampiriihee hee

| DعeutZa a răspuns:

Twilight

| VanessaM a răspuns:

Jurnalele Vampirilor:X

| blueberry05 a răspuns:

Jurnalele vampirilor.Si am si eu o intrebare, eu ma uit la seriale pe Vplay.com si acolo Vampire diaries are doar 2 sezoane, mai existra si al 3 -lea?big grin

| Deealovestpu a răspuns:

Twilight day dreaming

| gabryela_2772 a răspuns:

Amurg i mult mai ff... Jurnalele Vampirilor ii foarte exagerat! pup love strucklove strucklove strucklove struck

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Niciunul laughing
CUm spuneam nu-mi plac balariile astea fanteziste.

Sper ca te-am ajutat happy

| lolly a răspuns:

Twilight

| CrazyGirl2 a răspuns:

Twilight

| NewAccount a răspuns:

Twilight

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Twilighthappy

| bogdan14_5722 a răspuns:

Raspuns final: Harry Potter

| lonley1heart a răspuns:

Jurnalele vampirilor forever! team Stefan

| SweetLemon_5175 a răspuns:

Nici unul :3

| Marrryyyy a răspuns:

Tvd clar.twiliht nici nu se compara cu tvd...=p~