Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2739669intrebari
Ultimele intrebari
StarShinerS
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
27 Aug
SATI 276.606AFISARI
123.690VIZITE
109.049V. UNICI
13 Mai 2013
oAaaNaa intreaba:

Uitati.Ziua mea e pe 24 mai dar o fac pe 25(sambata).

Dar..As vrea niste idei..adika ..stilul de muzica pe care sa-l ascultam.ce sa le dau de mancare.ce jocuri sa ne jucam..Apropo..sunt fata si implinesc 12 ani.

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    13 Mai 2013 18:45
    GeorgikAida a răspuns:

Buna..La Mulți Ani! pentru început încep cu muzică. Skrillex,Damian Marley,Bruno Mars,stiluri de muzică ușoară,și tot despre muzică la sfârșitul petrecerii înainte să plece primul invitat bagă o horă sau ceva dinspre folclor(de preferat hora^părerea mea^). Mâncare:stiksuri,chipsuri,fructe exotice(banane, kiwi, portocale etc)sandvișuri, prăjituri (cu răvaș), plăcintă, TORT! etc.Sucuri:fanta,cola,sprite,frutty fresh.Jocuri:
    -computerizate
    -de societate:Țomapant,adevăr și provocare, flori, fete și băieți, floare, floare deschide-te etc. Sper că ți-am fost de ajutor! Fundiță?

13 Mai 2013 19:06
    oAaaNaa explică (pentru GeorgikAida):

Imi plac foarte mult ideiile talewinking

13 Mai 2013 19:15
    GeorgikAida a răspuns (pentru oAaaNaa):

La Multi ani! Însă am uitat să adaug :Să nu te stresezi în privința desfășurării lucrurilor și să te lași luată de valul DIStraCȚIEi! Distracție plăcută!

- Ascunde conversatia (2 răspunsuri)
  • 4 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 13 Mai 2013 19:05
    Buna! La multi ani pentru atunci!
    Mancare :
    - chips-uri
    - floricele
    - dar mai intai aperitiv [ salam, rosii, castraveti etc ]
    Muzica :
    - poti incerca ceva gen : Inna - Party never ends, sau Skrillex [ Rock n' Roll, Make it Bun Dem etc ] sau ceva mai distractiv [ cauti ].
    Va puteti uita la un film de groaza pe intuneric si apoi sa va '' inviorati '' cu niste bataie cu apa afara ''.
    Jocuri :
    - Nu te supara frate
    - Monopoly
    - carti
    Fiecare se poate juca ce doreste.
    Cam asa a fost ziua mea, dar nu uita de fotografii.
    ce sa spun.
    Distractie placuta si multi ani inainte!
    Sper sa te distrezi si sa primesc fundita ♥.
  • 13 Mai 2013 19:27
    NaiveGirl09 a răspuns:
    Mulţi înainte! Eu zic pizza, toţi o adorăm love struck. Eu am 11 laughing. Muzica. Hmmm kiss. Păi zic ceva energizant. Rock, pop şi d'alea "comerciale".