| oAaaNaa a întrebat:

Uitati.Ziua mea e pe 24 mai dar o fac pe 25(sambata).
Dar..As vrea niste idei..adika ..stilul de muzica pe care sa-l ascultam.ce sa le dau de mancare.ce jocuri sa ne jucam..Apropo..sunt fata si implinesc 12 ani.

Răspuns Câştigător
| GeorgikAida a răspuns:

Buna..La Mulți Ani! pentru început încep cu muzică. Skrillex,Damian Marley,Bruno Mars,stiluri de muzică ușoară,și tot despre muzică la sfârșitul petrecerii înainte să plece primul invitat bagă o horă sau ceva dinspre folclor(de preferat hora^părerea mea^). Mâncare:stiksuri,chipsuri,fructe exotice(banane, kiwi, portocale etc)sandvișuri, prăjituri (cu răvaș), plăcintă, TORT! etc.Sucuri:fanta,cola,sprite,frutty fresh.Jocuri:
-computerizate
-de societate:Țomapant,adevăr și provocare, flori, fete și băieți, floare, floare deschide-te etc. Sper că ți-am fost de ajutor! Fundiță?

| oAaaNaa explică (pentru GeorgikAida):

Imi plac foarte mult ideiile talewinking

| GeorgikAida a răspuns (pentru oAaaNaa):

La Multi ani! Însă am uitat să adaug :Să nu te stresezi în privința desfășurării lucrurilor și să te lași luată de valul DIStraCȚIEi! Distracție plăcută!

4 răspunsuri:
| Here4u a răspuns:

Buna! La multi ani pentru atunci!
Mancare :
- chips-uri
- floricele
- dar mai intai aperitiv [ salam, rosii, castraveti etc ]
Muzica :
- poti incerca ceva gen : Inna - Party never ends, sau Skrillex [ Rock n' Roll, Make it Bun Dem etc ] sau ceva mai distractiv [ cauti ].
Va puteti uita la un film de groaza pe intuneric si apoi sa va '' inviorati '' cu niste bataie cu apa afara ''.
Jocuri :
- Nu te supara frate
- Monopoly
- carti
Fiecare se poate juca ce doreste.
Cam asa a fost ziua mea, dar nu uita de fotografii.
ce sa spun.
Distractie placuta si multi ani inainte!
Sper sa te distrezi si sa primesc fundita ♥.

| NaiveGirl09 a răspuns:

Mulţi înainte! Eu zic pizza, toţi o adorăm love struck. Eu am 11 laughing. Muzica. Hmmm kiss. Păi zic ceva energizant. Rock, pop şi d'alea "comerciale".