| ღArySოﺁℓεღ a întrebat:

Uite un mic "oracol" pentru fete:
1. Care e numele tau?
2.Cati ani ai?hee hee
3.Care e culoarea ta preferata? yin yang
4.Care e mancarea ta preferata? ~o)
5.Care e id-ul tau? big grin
6.Care e animalutzu tau preferat? pig 3:-o monkey >~: bug
7.Ai animale? Cum le cheama?
8. Ai frati/surori?
9.Iti place dansul? \dancing
10. Te-a batut cineva vreodata? feeling beat up
11.Ai facut vreodata ochi de catelusi tatalui tau ca sa-ti cumpere telefon? puppy dog eyes
12. Te-a intepat vreodata o albina? bee
13. Te-a venit vreodata o idee stupida? Care? idea
14.Esti slaba ca un schelet? skull
15. Ai vazut vreodata un extraterestru? alien rolling on the floor
16.Esti credincioasa? praying
17.Iti plac banii? money eyes
18.Ai vazut vreodata o stea casatoare? star
19. Ti-a zis cineva vreodata "Rusine!"? Daca da, de ce? shame on you
20.Iti place "oracolul" meu?hee hee

Răspuns Câştigător
| IIIx333III a răspuns:

1. Adriana.
2. 12batting eyelashes.
3. Imi plac nonculorile: negru si gri.
4. Cea facuta de mine, chiar daca nu iese mereu bunalaughing.
5. Secrettongue.
6. Imi plac cateii si pisicile.
7. Am un motan pe nume Smigle.
8. Nu!crying... ai naibii parintilaughing.
9. Da... dar celorlalti nu le place dansul meulaughing. Asa ca imi place sa danseaza la mine in camera, fara sa ma vada nimenilaughing.
10. nu vorbesc eu, vorbesc vanatailebig grin.
11. Toti banii sunt la mama, deci nu as avea de ce sa ii fac ochi de catelusi tatalui.
12. Nubig grin.
13. Aoleu, viata mea este o ideea stupida.laughing
14. Nu, nu chiar ca un scheletlaughing.
15. Da, la avtarul unui prieten.happy
16... Nu preadevil
17. Daaaaaaaaaaaaa! (desi nu prea am parte de eitongue)
18. Nu, de aia nu mi s-a indeplinit nici o dorinta.
19. Rusinellaughing)). Sa fim seriosirolling on the floor. Poate rusinica, dar nu rusinellaughing. Nu credeam ca exista si varianta la masculinlaughing.
20. Da. Daca iti plac si tie intrebarile mele poate imi dai vreo funditalaughing.

Pa-pawave.

8 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

1.Amy 2.16 3. hmm, turcoazul 4.salata de beauf 5. generation_of_metalheads 6. lupul 7. da, am un caine pe care i cheama Top big grin 8. am un frate mai marewinking 9. nu cine stie ce tongue 10.nu,never 11.nu,mi-l cumpara si fara laughing 12. da, de mai multe ori 13.oho, de cate ori!laughing odata, am construit o bagheta de vrajitoare cu o prietena(eram clasa a doua ) pentru a trimite-o la un concurs laughing dar nu am castigat tongue 14.nu ca un schelet, dar sunt slaba happy 15.nu,dar mi-ar placea big grin 16.hmm,nu stiu ce sa raspund, si da si nu, aici e mai complicat 17. well, they are nice laughing 18.da big grin 19.pai,da,dar sarcastic tongue 20. dap, e ok big grin

| Atotstiutorul a răspuns:

Sugceapuc (un nume corean)
Maro
varza calita,piftie,toba, untura pe paine, cartilagiu de rechin
dute_tare@yahoo.com
crocodilu
da am 2 pisici, Aliosha si Gerula
Nu
Da
nu
da
da sa completez minioracolul asta
nu
da
nu
enorm
da
niciodata
NU NU NU NU NU

| MissJupiter a răspuns:

1. Charlotte
2.17
3.mov inchis
4. omleta cu lapte (e specific frantuzeasca)
6. pinguinul
7.am 8 pisici, 3 catelusi si 2 iepurasi
8. o sora
9.da,am fost si majoreta
10. pe mine nu m-a batut nimeni ca nu au curaj am 1.87 sunt cam inalta
11.nu
12.de multe ori
13. da. am pus ace pe scaune si s-au asezat musafiri pe ele laughing
14.sunt slaba dar nu chiar ca un schlet laughing
15.nu rolling on the floor
16.da
17.da cui nu-i plac
18.da o profesoara ca am iesit pe locul 2 la olimpiada
20. DA happy big grin

| Crucified a răspuns:

Papuc Pasarikka rolling on the floor
120 smug
cacaniu in dungi laughing
ciulama laughing
sunt_constipata@yahoo. ymail rolling on the floor
pisica love struck
da, am motan pe nume Puiu' kiss
am 34 de frati si 29 de suroriwinking
normal, se numeste dansul rahatului, adica este un fel de dans de societate practicat in W.C.hee hee
logikk, mi-a dat la buci rolling on the floor
nu sa-mi cumpere telefon, i-am facut ochi de catelus ca sa-mi cumpere hartie igienica smug
da, m-a intepat in fundbatting eyelashes
o gramada! ti le zic 2: 1.sa-i cer periuta de dinti iubitului meu ca sa ma spal la dintii din fund pentru ca acolo am mai multe carii decat in gura crying si 2. sa scriu cu cerneala maro rolling on the floor
nuuu
da, in oglindabatting eyelashes
Dap
normal, daca nu imi placeau si nu aveam de unde mai cumparam eu hartie igienica? rolling on the floor
nu.
pai da pentru ca nu am facut caca la w.c. si in loc sa fac la olita de aceia de bebe am facut in olita de ciorba a lui bunica-mea rolling on the floor
yep! star

| sorycool a răspuns:

1. Sorina.winking
2. 12 ani.love struck
3. Mov si turcoaz.:d
4. Salata de beouf.smug
5. Secret.tongue
6. Pasarile.happy
7. Iepure.Cipy.puppy dog eyes.
8. O sora.Eva.love struck.
9. Da:*.
10. Nu inca.:-ss.
11. De vreo 3 ori.puppy dog eyes
12. Nu inca.winking
13. Sa ma dau cu skateu'.:-l.
14. Nuuu chiiar.laughing
15. Da.La televizor.sadtv).
16. Nuuuuu.De ce?laughing.
17. Dadadaaaaaa.love struck
18. Da ma avut o stea "casatoare".=p~.
19.Nu...
20. Da.

| YourLove_2216 a răspuns:

1.Ana Maria
2.13
3.mov
4.mnu stiu cred ca pizza si burger big grin
5.so crezi tu
6.bichon malteze(Caine) laughing
7.Papagal coco si luna viitoare caine
8.da
9.da
10.nu da eu am batut big grin
11.da
12.da
13.da! sa fac o echipa de majorete laughing
14.nu
15.nu
16.da
17.da normal DA
18.da
19.nu
20.daa

| Lavinia_9704 a răspuns:

1. Cazamon Lavinia
2. 11
3. imi plac culorile deschise si vesele
4. salatele cu leciga fructele de mare...si dulciurile CATEGORIC
5. cazamon.lavinia
6. imi plac foarte mult animalele dar raman la catei apropo astazi catelusa mea va naste
7. da am 2 si urmeaza sa am mai multe...doua cateluse pe nume bety si oati
8. nu cand eram mica eu ziceam mamei ca daca va mai face un copil eu il strang de gat eram foarte geloasa dar acum regret
9. sincer nu...imi pare rau ari
10. cateva palme am primit dar doar cateva palme nu mai mult
11. nu
12. ooooo cand de multe pe zi imi vi vreo 10 cel putin de ex. azi am zis asa:'' catelusa mea va naste un pui il pastram unul il dam iar resu ii ingropam'' unde imi era capu?
13. cred ca da dar eu salvez albine...si nu le dau motive sa ma intepe
14. uni asa zic...
15. nu
16. nu-mai DUMNEZEU stie
17. da strang fiecare banut de pe jos si dupa ce strang o suma frumusica o dau la magazin in schimpul unor bani de hartie...caci eu adun marunt
18. nu cred
19. nu stiu poate ca da...
20. da

| vivicrini a răspuns:

1.Viviana
2.10
3.Verde
4.Puiul
5...
6.Catelusii
7.Din pacate nu sad
8.Nu
9.Da tongue
10.Nu...Si nici nu o sa ma bata tongue
11.Da big grin
12.Mhm
13.Da...(Nu o zic) happy
14.Nu...sunt potrivita pentru varsta ea! :*
15.Nu laughing
16.Sa zic da...un om normal
17. Daaaaa...ce intrebare stupida.adik cui nu-i plac rolling on the floor
18.3 steleee
19.Niciodata nimeni.
20. da e superwinking