| ♣ Ma®®yE [;x] a întrebat:

Un copil a luat cola si mentosane... Ce efect a avut sad?

Răspuns Câştigător
| RamonaMn a răspuns:

Umm nimic...pana la urma a baut cola si mentosanele le'a mancat spre drum spre casahappy

11 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Probabil o balonare neplacuta, o agresiune asupra mucoasei stomacale. Mira

cristian
| cristian a răspuns:

Presupun ca s-a transformat in copil dement.

| kh1ss a răspuns:

Nimic... chestia ca ii explodeaza sau ceva de genu... e vrajeala

| kinkyk a răspuns:

Nici un efect negativ. s-a demonstrat la distrugatorii de mituri.

| mariazet45 a răspuns:

Ai vazut si tu la tv cum un pachet de mentosane puse intr-un bidon de cola face ca si continutu de cola sa pornneasca o fantana arteziana, cred ca asa se va intampla daca acel copil va bea pe nerasuflate bidonu de cola si apoi va inghite mentosanele si tot cred ca nu are acelasi efect pentru ca in stomac vor fi mult mai multi factori decat in bidonu de cola

| ant1 a răspuns:

Nu acum, chiar pe bune, lumea nu ofera alte milioane de alternative de a consuma energie? Banuiesc ca nu mai ai cablu, afara ploua si tu nu ai ce face...

| cely a răspuns:

A avut piscaturi a limba

| DarkBlood32 a răspuns:

A făcut bum-bum în stomac eventual o ditamai băşina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mentosanele au in componenta zahar90% si menta deci nici un efect exploziv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A supto ca unu d la mine a baut cola si mentos dar nu a patit nimic

| ArtiX a răspuns:

Am incercat asa ceva. Nici un efect negativ!