| MenCool a întrebat:

Un server privat de metin2 super ma dar super dau o funda cat servaru de marelaughing

5 răspunsuri:
| razvan1305 a răspuns:

Pai eu iti zic cateva si u alegi dupa
www.metin2gx.ro jocu e destul de fain rata intr 600-800
www.finalongju2.com rata exp 700-950
www.metin2ro.ilive.ro rata 700-900
www.metin2ro. rata 0-200 :))

| ѕнaмaη a răspuns:

Metin2United este cel mai bun server vreodata. Maxim la lvl este 117 si faci lvl destul de repede. Arme sunt si de 110 cu +. E misto. Funda? Site: www.metin2united.com

| ravanoos a răspuns:

Salll.stiu eu unu intra pe www.metin2ro.ilife.ro...te da la level 35, 1kk, si al negustoru de arme gasesti rib si fms la 50k, cal armat il gasesti in v2, cresti foarte usor, daca te lupti cu un tigru iti cade cel putin 28. 000 yaang, la pescar gasesti iteme pe care la metin normal trebuie sa platesti cu bani reali etc.pe site gasesti mai multe informatii dar serverul e 85% in romanaa... funda?

| ☻❥➹❤Gothic Angel❤➹❥☻ a răspuns:

FamousMT2, Nerdmt2, Blacknight-mt2, Universe-MT2, Bloodpack-Mt2, Metin 2 Guabina
ALege si u unu tongue toate sunt f tari:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici! http://ironju2.com/ e super am facut lvl 95 in 3 zile si am jucat cate 1. 5 ore pe zi! Astept fundita!