| kRedhead a întrebat:

Un site FOARTE bun pentru prognoza meteo? Sa nu fie vrajeala, sa-l fi incercat si voi si sa se fi adeverit ce spunea acolo. Va rog! Multumesc.

3 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Foarte bun nu exista pentru ca vremea se schimba mereu. Sunt de acord cu teoul cu site-ul respectiv dar daca vrei sa te iei dupa meteo slabe sanse sa se si adevereasca (nu este o stiinta exacta)

| teoul a răspuns:

Incearca AccuWeather. Eu il folosesc mereu si este cat se poate de precis.