| IovanIulian a întrebat:

Unde as putea sa gasesc un model de invitatie la bal de Craciun...sau ce as putea sa scriu... daca aveti idei sa imi spuneti ce as putea scrie.big grin dau funda.

3 răspunsuri:
| AngelHugz a răspuns:

Pai ai putea sa "scrii: "Dragi colegi, Fidel pastrarii frumoaselor traditii ale Satbatorilor de iarna, va invitam la balul nostru de Caciun" sau mai poti incepe asa: "Anul acesta aveti ocazia sa sarbatoriti Craciunul de doua ori. Intra mai devreme in atmosfera Sarbatorii de Craciun petrecand o seara de neuitat alaturi de elevii de la (numele scolii). Va invitam sa retraiti evenimentele ce dau savoarea si frumusetea Craciunului! "

| AlisonDi a răspuns:

Ai putea scrie:data,pretul, organizatorii, activitatile, cine o sa cante, un citat despre tema balului, ora

| Anissuca a răspuns:

Uite un fel de invitatie. sper ca te ajuta!
http://www.google.ro/......tp?/imgres