| anonim_4396 a întrebat:

Unde aveti mai multe intrebari? sau la ce categorie intrati mai mult?

13 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Prefer cultura.Constat ca sunt putine intrebari pe aceasta tema.Probabil ele nu constituie o urgenta. Mira

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu aproape defiecare data pun intrebarile la Adolescenti.happy

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Nu le aleg dupa categorii ca nu am nicio specializare. Oricum raspund la alea care stiu si care ma intereseaza.
Nu imi place sa ma implic in conflictele pe seama religiei, nu le consider necesare si nu are rost sa imi bat capul cu ele.

| Annitu a răspuns:

La adolescenti!love struck

mlm
| mlm a răspuns:

In general iau intrebarile la rand, nu caut, pot raspunde la orice tip de intrebare, nu am nici o preferinta.

| dulshe a răspuns:

Eu am toate intrebarile la adolescenti, nu stiu dc dar mereu le pun acolo

| Aurelia a răspuns:

Cele mai multe intrebari cred ca le am la conversatiibig grin Asta e categoria la care intru si cel mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Timp liber smug love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La ce ma pricep, nu am o categorie anume, imi place stiinta si filosofia, sanatatea dar nu stiu toate raspunsurile la intrebarile lor. Oricum, e o experienta placuta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Toate categoriile le iau la puricat.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am o categorie dominanta, poate informatii utilitare. mi e greu de multe ori sa mi incadrez intrebarea. mi ar placea sa existe categoriile: diverse si psihologie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu intru in general la adolescenti si cateodata la timp liberwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu, citesc ce apare in prima pagina si pe alocuri mai si intru. Apoi mai revad paginile in care a mraspuns, in caz ca "sint necesare adaugiri" big grin tongue