| alexandrrrr a întrebat:

Unde gasesc la metin2 fms sau rip daca am un caracter de lvl25?

Răspuns Câştigător
| Kaname a răspuns:

Fms la brutali si rib la arahanii din valea orcilor sau le gasesti in shop cel mai des prim map1 ch 1

43 răspunsuri:
| DarkVillian a răspuns:

Poy la blestemati mie mi-a picat fms

| stef41 a răspuns:

Ba mai cade si la Capitanul bestie (seful din map2)

| Dr0gatu a răspuns:

Am un cont gm de 255 si vasi d lv dar nu vreau :haha

| Saphy97 a răspuns:

Am inteles ideea ca fms si ribu cade la brutali si arhani da cum draq fac sa cada a am stat 2 ore la brutali sa imi cada da nimic...cum fac?

| spartan1999 a răspuns:

FMS ul pica la toti brutalii din map2 sau in vale, la blestemati, la generali, de obicei la aia ce te ataca automat din map2. Ribul cel mai des pica la arhani. Dar ar fi indicat sa ai pana in 30 ca sa pice mai des.

| spartan1999 a răspuns:

Pe scurt fms pica la aia ce te ataca automat din map2 si la generali, iar ribul la arhani.

| alex1997 a răspuns:

Man FMS cade cum intri in valea seunryong la Arcasul Brutal SI RIB-U cade tot in vale dar in stanga jos a arahani si mie mi-a cazut fms +2 cu pag medie 21% big grin iti urez bafta

| MuciLEb a răspuns:

Hei am sa spun ceva! Mie mi-a cazut doua fms-uri odata cu paguba mare sunt +2 fms-urile si atata timp cat am batut un:Specialist Brutal si Arcas Brutal deodata nu mi-a fost o mare bucurie! PSbig grinucetiva la Eso(ValeaSeunryong, la Arahani)daca vreti sa cautati rib-uri si (Map2, Arcasi Brutali, Specialisti)daca vreti fms-uri! va urez multa BFT! si sa stii am lvl 36 si ala care a spus ca fms-urile si rib-urile nu mai sunt bune cand ai lvl 45 pai man alea au paguba medie au competente am vazut si acu una pe Leonis de lvl 82 care purta un fms+9 si sa stii ca rupea!

| iordachezoica a răspuns:

Care vrea rib ma gaseste pe server lupus la rosi ma cheama catuta20

| amureel a răspuns:

Gasescte si tu pe la magazine sau batate cu salbatici brutalii

| stef41 a răspuns (pentru amureel):

Da ma dar la magazine e scump

| TNC_7376 a răspuns:

La lv 38 sau la lv 20 pot sa gasesc rib sau fms?

| ClauGJ a răspuns:

FMS pica la Specialist Brutal sau Arcas Brutal(drop bun lv 33), iar Rib pica la Arhani sau in comitatul wanyong( ma refer la regatul Galben(drop bun lv 27)

| Ileana_Liliana_1981 a răspuns:

Ce id de mes
ai ca as vrea sa am si eu un fms sau rib sa-mi dai si mei caga gasiti